Кондиціонер Mitsubishi Electric
MSZ-BT35VG/MUZ-BT35VG
(серія Класік Інвертор)
M12000
100
грн.
299
грн.
Mitsubishi Electric MSZ-BT / MUZ-BT - стильна сучасна модель. Білосніжний корпус внутрішнього блоку приховує осередок для WiFi-адаптера. Установка Wi-Fi адаптера дозволить управляти кондиціонером дистанційно за допомогою мобільного додатку з будь-якої точки планети.

Вхідний в комплект ензимний фільтр забезпечує якісне очищення повітря, затримуючи частинки пилу, вовни тварин, волокна тканини та інші побутові алергени.

Кондиціонери серії BT Classic Inverter дуже тихі в роботі, вони мають найнижчим рівнем шуму серед базових інверторних моделей - від 19 дБ (А).

Спліт-системи серія BT Classic Inverter функціонують на озонобезпечному фреоні марки R32. Установка системи допускається на старий трубопровід без додаткового промивання, в якому використовувався фреон R22.

  • Антиалергенний ензимний фільтр в комплекті;
  • Холодагент R32;
  • Найнижчий рівень шуму для базового інвертора - від 19 дБ (А);
  • Унікальні показники сезонної енергоефективності - А++;
  • Відсік для Wi-Fi адаптера в корпусі внутрішнього блоку;
  • Установка на старі трубопроводи: при заміні старих систем з холодоагентом R22 на дані моделі не потрібна заміна або промивка трубопроводів;
  • Стильний, інформативний і інтуїтивно зрозумілий пульт керування з великим дисплеєм в комплекті. За допомогою додаткового адаптера MAC-334IF-E можна приєднати настінний провідний пульт управління - PAR-40MAA.

Всі моделі внутрішніх блоків серії BT комплектуються японськими антиалергенними ензимними фільтрами тонкого очищення - це спеціальна розробка Mitsubishi Electric для очищення повітря від найбільш поширених алергенів. Принцип роботи заснований на спеціальній структурі волокон фільтру і нанесенні на його поверхню штучного ферменту - ензиму, який ефективно руйнує структурний з'єднання часток, що викликають алергічну реакцію.

Перевага ензим фільтра:

електростатичний ефект
Вловлює такі частинки, як пил, алергени і бактерії
Поверхня фільтра очищення повітря з іонами срібла поляризується, завдяки чому фільтр може вловлювати позитивно і негативно заряджені частинки, а також частки діелектриків.

Ефект ферментів
Ефективний проти алергенів
Ферментний (ензимний) механізм дозволяє руйнувати алергени, що містяться в повітрі. Фермент, нанесений на поверхню фільтру, специфічно зв'язується з білковою молекулою і каталізує хімічну реакцію руйнування зв'язку між атомами сірки S-S (S - атом сірки).

Ефект іонів срібла
Зменшує кількість бактерій
Найдрібніші частинки срібла, вбудовані в основу фільтра (цеоліт). Іони закріплюються на поверхні бактеріальної клітини, порушують її функції, наприклад розподіл, забезпечуючи бактеріостатичний ефект.
Продуктивність:
Нагрів
Охолодження
3,6 КВТ
3,5 КВТ
SEER
A++
SCOP
A++
РІВЕНЬ ШУМУ, МІН.
19 дБ
ХОЛОДОАГЕНТ
R32
Нагрів
Охолодження
–10 ~ +46ºC
–15 ~ +24ºC
Діапазон зовнішніх температур:
Технічні характеристики
Поставити запитання
Залиште своє запитання і ми відповімо Вам