Зовнішній блок PUHZ-SHW112VHAR4 Zubadan
M40018
грн.
грн.
Компанія Mitsubishi Electric представляє системи серії ZUBADAN.Вони розроблені для використання при низьких зовнішніх температурах до -28°C. Коефіцієнт сезонної енергоефективності такого обладнання може перевищувати значення 4,0.

Компанія Mitsubishi Electric представляє системи серії ZUBADAN. На японській мові це означає «супер обігрів». Відомо, що продуктивність кондиціонерів, що використовують для обігріву приміщень низькопотенційне тепло зовнішнього повітря, зменшується при зниженні температури повітря. І це зниження далеко не останнє: при температурі -20 ° С теплопродуктивність на 40% менше номінального значення, зазначеного в специфікаціях приладів і виміряного при температурі + 7 ° С. Саме з цієї причини кондиціонери не розглядають в країнах з холодними зимами як повноцінний нагрівальний прилад. Ставлення до них докорінно змінилося завдяки теплових насосів Mitsubishi Electric на базі технології ZUBADAN.

Стабільна теплопродуктивність
Теплопродуктивність напівпромислових систем Mitsubishi Electric серії ZUBADAN Inverter зберігає номінальне значення аж до температури зовнішнього повітря -15 ° С. При подальшому зниженні температури (завод-виробник гарантує працездатність зовнішніх блоків серії «R2.UK» і старше до температури -28 ° С) теплопродуктивність починає зменшуватися. Але при цьому зберігається перевага як перед звичайними системами, так і перед енергоефективними системами серії POWER Inverter.

Комфортний нагрів приміщення
Алгоритм управління ланцюгом інжекції може бути оптимізований з метою досягнення максимальної теплової потужності, наприклад, при пуску системи в холодному приміщенні. Інший режим, в якому важлива максимальна продуктивність - це режим відтавання зовнішнього теплообмінника (випарника). Режим відтавання, уникнути якого в теплових насосах з повітряним охолодженням неможливо, відбувається швидко і абсолютно непомітно для користувача.

Ланцюг двухфазного вприскування
Унікальна технологія двофазного упорскування холодоагенту в компресор забезпечує стабільну теплопродуктивність при зниженні температури зовнішнього повітря.

Продуктивність:
Нагрів
Охолодження
11,2 КВТ
10,0 КВТ
SEER
A
SCOP
A+
РІВЕНЬ ШУМУ, МІН.
51 дБ
ХОЛОДОАГЕНТ
R410А
Нагрів
Охолодження
–5 ~ +46ºC
–28 ~ +35ºC
Діапазон зовнішніх температур:
Технічні характеристики
Технічна документація
Технічний опис
Інструкція з монтажу
Інструкція з експлуатації
ЗАВАНТАЖИТИ