Серія Дизайн Інвертор
Серія DESIGN INVERTER (MSZ-EF) створена за запитом італійського відділення Mitsubishi Electric, де зовнішній вигляд виробу є необхідною умовою його успіху на ринку.
Серія Design створена за запитом італійського відділення Mitsubishi Electric, де дизайн виробу є необхідною умовою його успіху на ринку. Але яскравий дизайн не скасував найвищих вимог до ефективності та рівню шуму, за якими Design Inverter залишається лідером у класі.

  • Новий пульт управління SG14D оснащений тижневим таймером і індикатором розряду батареї.
  • Складна система жалюзі створює оптимальну форму і швидкість повітряного струменя в режимах охолодження і нагріву.
  • Установка на старі трубопроводи: при заміні старих систем з холодоагентом R22 на дані моделі не потрібна заміна або промивка магістралей.
  • Системи кондиціювання повітря Mitsubishi Electric з інвертором автоматично підлаштовуються під змінюється кількість теплоти, яке надходить до приміщення. Оптимальне регулювання продуктивності компресора забезпечує не тільки комфортне підтримання температури в режимах охолодження і нагрівання повітря, але й економію електроенергії. Компанії Mitsubishi Electric вдається поєднувати у своєму обладнанні міць, комфорт і максимально можливу на сьогоднішній день економічність.
  • Управління через інтернет (опція).
  • 24-х годинний тижневий таймер. Таймер дозволяє організвать автоматичну роботу системи кондиціонування протягом тижня. Для кожного дня тижня може бути задано 4 включення / виключення, а також зміна цільової температури.
  • Автоматична зміна режиму. Система управління автоматично перемикає режими (охолодження або нагрів) для підтримки цільової температури в приміщенні.
  • Авторестарт. Автоматичне повернення кондиціонера в попередній робочий режим після відновлень електроживлення.
  • Охолодження при низьких температурах. Система управління зовнішнього блоку змінює частоту обертання вентилятора для стабілізації тиску конденсації холодоагенту, що дозволяє охолоджувати приміщення навіть при низькій температурі зовнішнього повітря.
  • Наноплатіновий фільтр. У волокна фільтра вбудовані платиново-керамічні частинки нанометрового діапазона, завдяки яким фільтр здійснює антибактеріальну і антивірусну обробку повітря, а також знищує запахи. По ефективності обробки повітря наноплатіновий фільтр перевершує катехиновий. Поверхня фільтра збільшена за рахунок того, що сітка не є плоскою, а має об'ємну структуру. Завдяки цьому значно збільшена ефективність фільтрації повітряного потоку, що проходить через внутрішні блоки MSZ-EF.
Особливості серії Дизайн інвертор EF
Фільтр із іонами срібла допоможе вам у підтриманні здорової атмосфери в будинку. Діючи у трьох напрямках, фільтр допомагає істотно зменшити концентрацію пилу, бактерій і алергенів. Використання фільтра дозволяє знизити ризик захворювання сезонними застудами.

БАКТЕРИЦИДНИЙ ФІЛЬТР ІЗ ІОНАМИ СРІБЛА ЗНИЖУЄ КОНЦЕНТРАЦІЮ БАКТЕРІЙ І АЛЕРГЕНІВ

Фільтр діє у трьох напрямках:

Електростатичний ефект — завдяки електростатичним властивостям фільтр уловлює частинки пилу, алергени й бактерії, знижуючи їхню концентрацію в повітрі.

Антиалергенний ефект — більшість природних алергенів є білками. Фільтр виступає каталізатором, що руйнує білки в захоплених клітинах. Після такої обробки клітини втрачають свої алергенні властивості.

Бактеріостатичний ефект — іони срібла закріплюються на клітині, порушуючи деякі її функції, наприклад ділення, забезпечуючи антибактеріальний ефект. При цьому срібло не витрачається, виступаючи каталізатором процесу.

Для максимальної ефективності рекомендована заміна фільтра один раз на рік
Знищує бактерії, віруси, алергени і пил. Плазма, сформована системою фільтрації Plasma Quad, утворює сильне електричне поле, що руйнує бактерії та віруси. У процесі тестування системи використовувалися справжні віруси й алергени, такий підхід є великою рідкістю серед виробників кондиціонерів. PLASMA QUAD НЕЙТРАЛІЗУЄ:
• до 99% бактерій за 115 хвилин,
• до 99% вірусів за 65 хвилин,
• до 98% пилку, • до 88,6% пилу і кліщів, що містяться в повітрі*.

* У приміщенні об'ємом 25 м3 .
Об'ємна структура фільтра (3D)
Фільтр можна мити водою. Ефективність фільтра при цьому зменшується незначно
Ефективність фільтра протестовано й підтверджено японським інститутом якості BOKEN Quality Evaluation Institute.
Спліт-система — це можливість покращити якість повітря
Максимальний комфорт у режимі охолодження й нагрівання завдяки двом незалежним направляючим, що враховують особливості кожного режиму. У режимі охолодження кондиціонер швидко й рівномірно охолодить приміщення до потрібної температури. Широкий горизонтальний потік повітря спрямовується поверх людини, істотно знижуючи ризик застудитися від роботи кондиціонера. У режимі обігрівання заслінки звужуються, спрямовуючи потужний струмінь теплого повітря в ноги, забезпечуючи швидке й рівномірне нагрівання приміщення.
Знищує бактерії, віруси, алергени і пил. Плазма, сформована системою фільтрації Plasma Quad, утворює сильне електричне поле, що руйнує бактерії та віруси. У процесі тестування системи використовувалися справжні віруси й алергени, такий підхід є великою рідкістю серед виробників кондиціонерів. PLASMA QUAD НЕЙТРАЛІЗУЄ:
• до 99% бактерій за 115 хвилин,
• до 99% вірусів за 65 хвилин,
• до 98% пилку, • до 88,6% пилу і кліщів, що містяться в повітрі*.

* У приміщенні об'ємом 25 м3 .
2 направляючі працюють як одна велика
Режим охолодження: 2 напрямні, що доповнюють одна одну і створюють горизонтальний потік
Рівномірний і комфортний розподіл повітряного потоку
Режим нагрівання: збільшується швидкість потоку й довжина повітряного струменя
вихідний отвір блока звужується
Тижневий таймер – це хвилини на налаштування, ідеальний комфорт щодня Налаштуйте роботу кондиціонера на кожен день так, як зручно вам. Використовуючи тижневий таймер, ви можете бути впевнені в тому, що кондиціонер створить комфортний мікроклімат, не витрачаючи зайву електроенергію. Ви можете налаштувати кондиціонер відповідно до вашого ритму життя, задавши до 4 дій на кожен день. Наприклад, вмикання кондиціонера за деякий час до вашого приходу чи вимикання перед виходом із будинку.

Режим econo cool – комфорт із мінімальними витратами у цьому режимі ви отримаєте потрібну вам прохолоду й тишу за мінімальних витрат енергії. Завдяки особливому режиму роботи жалюзі й незначному підвищенню температури досягається економія до 20 % електроенергії. Такий режим особливо ефективний у разі повсякденного використання кондиціонера, коли ви постійно підтримуєте певну температуру в будинку

Стильний, інформативний пульт із інтуїтивно зрозумілим керуванням
Для вашої зручності компанія Mitsubishi Electric розробила додаток, що допоможе вам зрозуміти, чи пасуватиме кондиціонер до вашого інтер'єру.
MEview3D – це додаток доповненої реальності, що дозволяє оцінити реальні розміри кондиціонера, подивитися з різних ракурсів, чи пасуватиме кондиціонер до вашого інтер'єру, і, якщо необхідно, зробити фотографії, якими ви зможете поділитися з друзями та близькими. Аби скористатися додатком, необхідно лише виконати 3 прості кроки:
• Встановіть додаток MEview3D на ваш мобільний пристрій (смартфон або планшет). Додаток доступний у Google Play і App Store.
• Отримайте маркер – зображення, необхідне для роботи додатка. Зазначте адресу вашої електронної пошти для отримання маркера.
• Роздрукуйте маркер на принтері, розмістіть його на запланованому місці встановлення кондиціонера, оберіть модель, що вас зацікавила, і перевірте, як вона виглядатиме у вашому інтер'єрі.
Оцініть, як виглядатиме кондиціонер у вас удома іще до його придбання
MEVIEW3D